AKTUALNOŚCI
9 czerwca 2016

Codzienne transmisje na kilku telewizorach i rzutnikach, wewnątrz lokalu i w piwnym ogródku.
W trakcie spotkań Polaków – specjalne promocje na piwo
Rezerwacji można dokonywać pod numerem: 725 010 271 (Twarda) i 782 288 889 (Marszałkowska).
Zapewniamy komfortowe warunki oglądania meczów, smaczne potrawy i doskonałe piwo
Zapraszamy!

10 maja 2016

Zapraszamy wszystkich naszych Gości do wspólnego świętowania trzeciego roku istnienia Chmielarni na Twardej już 4.06, w sobotę, obiecujemy moc atrakcji i najlepszy wybór piwa w naszej historii!

 

urodziny

9 lutego 2016

Już 12. lutego w Chmielarni na Marszałkowskiej debiutuje na Warszawę browar Piwojad, który zaprezentuje Wam swój porter z suską sechlońską! Serdecznie zapraszamy!

https://www.facebook.com/events/727359827399557/

3 lutego 2016

Poświęcony piwu rzemieślniczemu niemiecki magazyn „Hopfenhelden” wystawił nam bardzo przyjemną recenzję. W telegraficznym skrócie: autentyczna kuchnia, świetne krany, szalone butelki, jeszcze bardziej szalona ekipa za barem, pouczające menu piwne i inne superlatywy w pięknej mowie naszych zachodnich sąsiadów. Vielen Dank! Bendszhemy szhe dalei sztaradz!

http://www.hopfenhelden.de/die-besten-craft-beer-bars-in-polen/

 

JEDNOCZEŚNIE PRZYPOMINAMY, ŻE JUŻ W SOBOTĘ BĘDZIECIE MOGLI NAPIĆ SIĘ NASZEGO PIERWSZEGO PIWA! Jakieś Jasne to debiutanckie piwo Jakiegoś Browaru, naszej inicjatywy kontraktowej. Pale ale na nowozelandzkim chmielu Rakau – do wypicia już w sobotę w Chmielarniach (włącznie ze sklepem na Wrocławskiej 2b) i w Beerokracji (ale tam to nie idźcie, co?).

jakieś jasne

30 października 2015

Spieszymy przypomnieć, że w najbliższą niedzielę, 1.11.2015, po piątkowej imprezie z Enigmą na Marszałkowskiej i sobotnim Halloween na Twardej obie Chmielarnie odpoczywają. A zatem, reasumując, w niedzielę jesteśmy nieczynni, ale w poniedziałek wracamy już, by Was karmić i poić.

20 Cze / sobota 22:00

1Czas leci nieubłaganie. Jesteśmy z Wami już dwa lata!

W zeszłym roku świętowanie nieco rozciągnęliśmy, w tym – zdecydowaliśmy się postawić na jedną, wielką imprezę, na której skumulują się wszystkie atrakcje 🙂
Pamiętacie jeszcze rozmach Halloween, które swego czasu robiliśmy? Dwudziestego czerwca pokażemy, że może być jeszcze lepiej.
Wpadajcie wszyscy. Będzie okazja, żeby sobie nawzajem podziękować za te dwa wspólne lata. Będzie świetna ekipa za barem, będzie dużo atrakcji, promocji i, przede wszystkim, duuuużo dobrego piwa, w tym – premiery 🙂
Do zobaczenia!

27 maja 2015

Promocja dotyczy lokalu na Marszałkowskiej
chlarnia2-02

Promocja dotyczy lokalu na Marszałkowskiej
do końca maja -15% na wszystkie butelki

CHMIELARNIA Multitap
Twarda 42, 00-831 Warszawa (mapka)
22 890 77 05
kontakt@chmielarnia.pl