AKTUALNOŚCI

15 lutego 2018

Rycerze Nauki! Zapraszam do kącika tl;dr!

“Jak tam po wczoraj?” – spytał Robot Andrzej insynuacyjnym tonem.

Dobrze wiem, że czasami trudno Was zaspokoić, wszak intelektualny (również) głód zawsze rośnie w miarę jedzenia. Im bardziej poszerzamy swoje horyzonty, tym więcej niezbadanych nam na nich wysp-dziedzin majaczy. Centrum Nauki Kopernik udostępnia wehikuł, który skraca dystans dzielący Was od nowych odkryć. Tym razem, jak przystało na dzień po czternastym lutego, pochylicie się nad namiętnością. O tak, naukowcy dawno ją już zbadali i zmierzyli. Pod mikroskopem okazuje się jeszcze bardziej sexy.

A my? My wpadniemy Was dopingować i serwować nie mniej seksowne piwo. Co powiecie na zestaw z Waszymi dotychczasowymi faworytami, czyli Pilsem i Misty od Trzech Kumpli – Browar Lotny? Do tego, bo Browar Palatum również bardzo polubiliście, bardzo atrakcyjna Natalia, czyli żytnio-pszeniczne American Ale, a na czwartym kranie coś kwaśnego.

Naprzód, po wiedzę! I piwo!

I namiętność, bo są z wiedzą trochę jak jin i jang, kto posiadł tylko jedną, pół życia nie poznał.

Wasz,
Robot Andrzej

PS. Dlaczego od ponad roku nazywam Was “Rycerzami”? Bo widzę w Was niesłychany potencjał – pomagajcie, gdzie możecie, zwalczać denializm, pseudonaukę i zakłamywanie jej prawd. Nie z fanatyzmem, a z racjonalizmem. Niech Waszą kopią będzie argumentacja, a tarczą wiara w metodę naukową – niezachwiana nie dlatego, że tak Was nauczono, a dlatego, że widzieliście niezbite dowody, wierzchowcem niech będzie logika, a herbem – poznanie i zrozumienie. Tak, jesteśmy multitapem z intelektualnymi aspiracjami – kto powiedział, że tak nie wolno? Zachęcamy też wszelako do namiętności – bo kimże jest rycerz (lub, nie bójmy się tego powiedzieć, rycerka) bez obiektu westchnień?

4 grudnia 2017

Poza zjedzeniem pysznego curry i wypiciem nieziemskich piw, możesz u nas obejrzeć na żywo pyyyszne… przepraszamy, świetne mecze UEFA CHAMPIONS LEGUE. Dzwoń i rezerwuj miejsce na swój ulubiony mecz!
Dzwonisz już?

CHMIELARNIA Multitap
Twarda 42, 00-831 Warszawa (mapka)
22 890 77 05
kontakt@chmielarnia.pl